Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

dklasik arac kiralarken
1.Kiralanan aracın kondisyonu yani dış görünüm olarak boyası,iç döşemeler ve motor,mekanik olarak tanımlaya biliriz.
Bu saydıklarımızın iyi olması demek güzel bir gün geçireceksiniz anlamına gelir.
2.Eğer kiralıyacağınız araç Tenteli ise yani üzeri açık bir klasik ise aynı zamanda kapanmasında sizin için büyük fayda sağlıyacaktır.Gerek aşırı rüzgar veya sıcak durumların da aracın üzerinin kapanması ihtiyacı duyacaksınızdır.
3.Klasik araç kiralayan firmanın herhan gibi bir arıza durumu karşısında size en kısa zamanda yedek araç temin edebilmesi de önemli bir konudur.
4.Klasik Araç kiralarken şöför gerekli mi ?Kesinlikle şöför gerekli.Peki Neden diye soracak olursanız söyle anlata biliriz.Bu araçların şöförlüğü'nü yapan kişiler işlerinde tecrübe sahibi olmuş kişilerdir.Klasik bir gelin arabasının şöförlüğü'nü yapmak sanıldığı kadar kolay değildir.Aynı anda bir çok şeye konsantre olunmak ister.Bunlar sırasıyla araç,araç içi ortam , dış ortam (çocuklar,aracınızın önünde aniden durup zarf isteyen kişiler) vs.. gibi sıralaya biliriz.Bir de tabi şunu unutmayalım.Diyelim aracı şöförsüz aldınız,Herhan gibi küçük bir kaza durumunda bile bu araçların onarım süreleri çok fazla sürüyor.Yurt dışından parça beklemek ,tamiratı vs..haftalarca zaman alır.Bırakın tecrübeli şöför arkadaşlarımız gönül rahatlığı ile size eşlik etsin.Size tadını çıkarmak kalsın.
5.Şöförünüzün mutlaka günün anlam ve önemine uygun bir kıyafette gelmesine dikkat edin.
6.Fiyat alırken yakıt masrafının içinde olup olmadığına dikkat edin.Lakin bu araçlar km de 1.5tl den az yakmaz.
7.Süslemeye önem veriyorsanız süsleme dahil verilen fiyatlarda süslemenin canlı çiçek mi olup olmadığını kesinlikle sorunuz.
8.Üstü açık bir klasik tercih ettiyseniz yolculuğunuz sırasında değerli eşyalarını mutlaka aracın bagajında veya emin bir yerde olmasına özen gösterin.
9.Hediyelik zarf hazırlamanız da fayda olacaktır.Kendiniz dağıtma yerine mutlaka şöför arkadaşlarımıza verin.Dağıtım işiyle onlar ilgilensin.Lakin nerde verilip verilmeyeceği konusunda kendilerinin deneyimi çok daha fazladır.
10.Bir de iyi ve güzel bir klasik istiyorsanız mutlaka www.gelinarabam.com'u tercih edin.Çünkü Türkiye çapında engin bir deneyime sahip olan ekibimiz aynı zaman da kendi restorasyon garajın da araçlarının bakım,onarım vs.. işlerini bir fiil aralıksız kendi ekibi tarafından yapmaktadır.Bu da demek oluyor ki bizimle her zaman güvendesiniz.Saygılar